Nazwa forum

Opis forum


  • Index
  •  » Info
  •  » Mourinho: Jestem bardzo dumny

#1 2011-04-21 09:07:02

trojan

Administrator

Zarejestrowany: 2011-04-20
Posty: 39
Punktów :   

Mourinho: Jestem bardzo dumny

Szkoleniowiec Realu Madryt Jose Mourinho był dumny po triumfie swojego zespołu w rozgrywkach o Puchar Króla. W ¶rodowym finale Królewscy na Estadio Mestalla w Walencji skromnie 1:0 pokonali po dogrywce Barcelonę.

- To było wyrównane spotkanie. Byli¶my lepsi w pierwszej połowie, oni byli lepsi w drugiej. Casillas reagował bardzo dobrze. Popełnili¶my bardzo mało błędów. Zawodnicy byli bardzo skupieni i wiedzieli, co maj± robić. W dogrywce ponownie zagrali¶my lepiej i wydaje mi się, że Barcelona była już trochę zmęczona pod względem psychicznym. Ten kto zdobędzie pierwsz± bramkę w dogrywce, ma duże szanse na zwycięstwo. To było ¶wietne piłkarskie spotkanie - powiedział Mourinho.

- Zawsze jest dobrze wygrywać tytułu. Lubię to. To moja praca. Jestem dumny z mojego zespołu, kibiców i ludzi. To jest mój czwarty wygrany puchar i jestem bardzo dumny - kontynuował Portugalczyk.

- W Lidze Mistrzów wcale nie musimy widzieć takiego spotkania. Każdy mecz będzie inny. Zobaczymy co się wydarzy między dwoma wielkimi drużynami w najbliższych dwóch meczach. Wszystko jest możliwe - mówił szkoleniowiec.

Offline

 
  • Index
  •  » Info
  •  » Mourinho: Jestem bardzo dumny

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shurikenninja.pun.pl www.kaishaku.pun.pl www.pedagogikawskiz.pun.pl www.rmn-uni10.pun.pl www.antymugole.pun.pl