Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

  • Index
  •  » Info
  •  » Jose Mourinho przed El Clasico

#1 2011-04-20 22:08:19

trojan

Administrator

Zarejestrowany: 2011-04-20
Posty: 39
Punktów :   

Jose Mourinho przed El Clasico

O to co powiedział przed pojedynkiem finałowym Copa del Rey portugalski szkoleniowiec Jose Mourinho.

- Zagramy czwórką w obronie, trójką w środku pola i trójką w ataku. Wystąpi środkowy napastnik. Będziemy się bronić, kiedy oni będą mieli piłkę, jako drużyna, czyli w jedenastu. Oni byli dotychczas przyzwyczajeni, że tutaj broni się sześcioma zawodnikami. Podobnie jak mój przyjaciel Messina (włoski trener, obecnie koszykarskiego zespołu Realu Madryt), mam wątpliwości czy madrycka prasa chce, żebyśmy wygrali, ale przynajmniej kibice nie są ślepi. Oni będą z drużyną – mówi.

- Pierwsza jedenastka? Pep powiedział, że zagra Pinto i dziesięciu innych zawodników, ja mówię, że zagra Sergio Ramos i dziesięciu innych piłkarzy. Nie chcę wygłaszać tradycyjnych frazesów, ale nie ma faworyta, obie drużyny mają takie same szanse na zwycięstwo i mam nadzieję, że na trybunach wszystko będzie normalne. Grałem wiele finałów przeciwko mniejszym ekipom i wszystkie te mecze były wyrównane, to samo dotyczy finałów przeciwko większym klubom – stwierdza.

- Nie wiem w jakim kierunku rozwinie się spotkanie. Trzeba poczekać na jutro i skomentować mecz po jego zakończeniu. Zobaczymy też co wydarzy się w Lidze Mistrzów, wy dziennikarze macie po swojej stronie pełną prawdę, by robić oceny, które chcecie robić – zakończył.

Offline

 
  • Index
  •  » Info
  •  » Jose Mourinho przed El Clasico

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.craftville.pun.pl www.green-iris.pun.pl www.predator.pun.pl www.galactikfootballgame.pun.pl www.extramanager.pun.pl